Adéla Zelenda Kupcová
Prague, Czech Republic

Putuji za učením na divoko! Cestuji na divoko: nezávisle, nízkonákladově, punkově! A víc, než všechna "must see" z průvodců mě zajímají lidé a to, co se od nich mohu naučit. Láká mě zejména život v tradičních kmenových společnostech a to, jak se učí a rozvíjí jejich děti - divožáci!

sledujte na facebooku
Newsletter
Učení na divoko přímo do Vašeho emailu!
Instagram Feed
1
blog malé příběhy o velkých věcech

eduPORTRÉT: …umět komunikovat

By on 20.10.2016

Michal je ředitelem olomoucké ScioŠkoly a i jeho jsem se zeptala, co je ta nejdůležitější věc, kterou se v životě naučil:

 

„Nejdůležitější věc, kterou jsem se v životě naučil, je komunikovat. Protože to jsem moc neuměl a to jsem se musel naučit v dospělosti. V tom mi moc pomohla moje žena – uvědomit si, jak je to důležité a mít i tu hlubokou motivaci na tom pracovat. A zjistil jsem, že je to opravdu ta klíčová věc, bez toho není možné existovat v nějakém kolektivu, v nějaké skupině lidí. Nejdůležitější je umět komunikovat tak, aby se v tom všichni cítili dobře. Mým úkolem tady ve ScioŠkole je dbát na tu komunikaci, abychom všichni uměli spolu mluvit, průvodci mezi sebou, děti mezi sebou, děti s průvodci a samozřejmě všichni s rodiči.“

 

***

 

Více o našich ScioŠkolách se můžete dozvědět ZDE:

logo_scioskola

 

A o ScioŠkole v Olomouci TADY:

olomouc-scioskola

TAGS
RELATED POSTS