Adéla Zelenda Kupcová
Prague, Czech Republic

Putuji za učením na divoko! Cestuji na divoko: nezávisle, nízkonákladově, punkově! A víc, než všechna "must see" z průvodců mě zajímají lidé a to, co se od nich mohu naučit. Láká mě zejména život v tradičních kmenových společnostech a to, jak se učí a rozvíjí jejich děti - divožáci!

sledujte na facebooku
Newsletter
Učení na divoko přímo do Vašeho emailu!
Instagram Feed
1
blog edunomád doma je

Časté otázky, některé blbé, 1. část: A nebude se ti stýskat?

By on 30.5.2016

Ano! Bude!

To je jasné, že se mi bude stýskat! Miluji svůj život, svého muže, psa, rodinu, přátele. Miluji svou práci, domov, Libeň, Prahu!

Takže stýskat se mi bude. A docela se i na to těším. Když se člověku zasteskne, tak vlastně strašně intenzivně prožívá lásku, ne? A to je pozitivní emoce. Jsem zvědavá, jak budu reagovat. Co to se mnou – extrovertem jako noha, udělá, když nebudu moc ty intenzivní prožitky sdílet se svými blízkými. (Budu je aspoň sdílet s vámi tady a na facebooku J ). Prostě i stesk je způsob, jak poznat víc sebe sama.

A popravdě nejvíc se mi bude stýskat asi po mém pejskovi. Teda, nechci, aby se urazili všichni ostatní, po kterých se mi bude stýskat, proto jim mohu vzkázat jediné: „Ale vy – můj muži Jiří, maminko, rodino, přátelé…vy máte rozumu víc než pes a máte to v hlavě srovnané a víte, že a kdy se vrátím. A proč to dělám. To můj pejsek Roy tak úplně neví. Byť věřím, že má ke mně jako své paničce takovou důvěru, že ví, že se VŽDYCKY vrátím. A doufám, že si stýskání také užijete a o to příjemnější bude, se zase sejít.“

TAGS
RELATED POSTS